שלום, אורח
החשבון שלי

מי אנחנו

״פארמרים״ 

בית לחקלאות נקיה ואיכותית. המטרה שלנו היא להנגיש תוצרת חקלאית איכותית ומוצרי בריאות במחירים הוגנים ובנגישות הנוחה ביותר עבורכם. 

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם כ 50 משקים אורגנים, משקים העוסקים בחקלאות טבעית, ומשקיי איכות.
לכל משק יש תחום התמחות בתוצרת מסוג מסוים ולנו חשוב שתהנו מהטוב ביותר מכל משק. בנוסף, יצרנים של עוגות ומאפים איכותיים, מוצרים יבשים ומוצרי מכולת איכותיים סוגי החקלאות של מוצרינו : חקלאות טבעית מחוות ״בר קיימא״ ללא ריסוס וללא פיקוח אורגני, תוצרת אורגנית מפוקחת, חקלאות מופחתת ריסוס, חקלאות ביולוגית, חקלאות העומדת בתקנים ״ללא שאריות ריסוס״ וחקלאות קונבנציונלית ללא שימוש בחומרי הדברה זרחניים.  (לקריאה מורחבת על הנושא מומלץ לקרוא את ״סוגי חקלאות״ באתר)

התוצרת שלנו נקטפת טרייה בטווח ה 24 שעות לפני מועד הכנת ההזמנה שלכם, רובה באותו הבוקר, כמו כן, כל מוצרי האפיה טריים מחומרים איכותיים בלבד. 

כל מוצר יבש שמוצג באתר עובר ביקורת קפדנית לגבי תכולתו ורכיביו.
אנו מקפידים על רכיבים איכותיים ולא מזיקים לרבות צבעי מאכל וחומרים משמרים. 

התוצרת מגיעה לנקודת האיסוף וההכנה בכל יום אספקה, מכאן אנחנו מלקטים את ההזמנה שלכם ושולחים אותה לביתכם, למי שנוח להגיע לנק׳ האיסוף מוזמן לאסוף את ההזמנה שלו :) 

המלקטים שלנו תמיד יבחרו את התוצרת המובחרת ביותר ולפי ההערות שציינתם בהזמנה. אם נפלה טעות באריזה / בתיאור הפריט או באם קיבלתם מוצר פגום, תזוכו.

חשוב לנו לציין שכל המוצרים המפורסמים הם טבעונים, אנחנו משתדלים להימנע משימוש באריזות ניילון ופלסטיק.

 

אתם מוזמנים לשאול אותנו שאלות, להציע הצעות או לתת פידבק. נשמח לשמוע מכם :) 

 

ימי האספקה הנוכחיים שלנו הם : שני, שלישי, רביעי וחמישי בהתאם לאיזור שלכם.
ניתן להזמין לכל אחד מימים אלה עד השעה 20:30 יום לפני. התוצרת תסופק במהלך היום שבחרתם וזאת לאחר שתקבלו הודעת אסמס המציינת את זמן קבלת המשלוח המוערך. 

 

צוות פארמרים,

058-5310158

order@farmerim.com