שלום, אורח
החשבון שלי

משלוח ירקות מהחקלאי


משלוחי ירקות מהחקלאי

סביר להניח ששמעתם לאחרונה על האפשרות ההולכת ומתרחבת להזמנת ירקות ופירות ישירות מן החקלאי ואנחנו מודעים שזה יכול להישמע קצת חשוד. הרי איך מגיעים הפירות והירקות משדה של חקלאי בגליל העליון או בערבה ישירות אל פתח הבית שלכם? ואיך בכלל אתם יוצרים קשר עם החקלאי כדי להזמין את הפירות שאתם אוהבים והירקות שאתם מעדיפים? ובכן, משלוחי ירקות מהחקלאי מבוצעים כמובן על ידי גורם מרכז שמקשר בינכם ובין החקלאי, אך בשונה מסיטונאים או רשתות השיווק, אנו מספקים ללקוחותינו את התוצרת עד 24 שעות מרגע הקטיף.

 

הזמינו עכשיו!

  משלוח ירקות מהחקלאי

איך זה בדיוק עובד?

משלוחי ירקות מהחקלאי מתחילים כמובן בשדה, בפרדס או במטע. לאורך העונה קוטף החקלאי את הפירות והירקות הבשלים ומעביר אותם לגורם מרכז שאיתו הוא עובד. אצלינו ב Farmerim, אתם מבצעים את ההזמנה של פירות וירקות, ואני מספקים לכם ארגז המכיל את ההזמנה המדויקת שלכם מקטיף שהתבצע במיוחד עבורכם. מכאן, הירקות והפירות מגיעים אליכם כמו כל משלוח אחר של קנייה שאתם מבצעים באינטרנט ונוחת אצלכם ישירות במקרר.

 

האם זה לא מעלה את סך ההוצאות החודשיות על ירקות ופירות?

התשובה היא לא בהכרח. כשאתם מזמינים משלוח ירקות מהחקלאי אתם משלמים אמנם יותר לכל קילו שאתם מזמינים, אבל א' אתם מקבלים אותם במשלוח עד הבית, ב' וזה מה שבאמת חשוב, אתם מקבלים אותם טריים ועסיסיים. טריות זו באה לידי ביטוי לא רק בטעם ובמרקם, אלא גם באורך החיים של הפרי או הירק. אם אתם רגילים שהירקות שאתם קונים ברשת השיווק מחזיקים אצלכם במקרר למשך שבוע לכל היותר, תכינו את עצמכם לירקות שאתם מזמינים היום ויכולים לאכול פי 2 יותר מהזמן וגם אז הם ירגישו לכם טריים יותר. זאת הרי כל המשמעות של קנייה מן החקלאי – הפרי והירק מגיעים אליכם עד 24 שעות מהקטיף כשכל חייהם עוד לפניהם. אז על כל קילו אתם משלמים יותר, אבל אתם קונים פחות ירקות ופירות בחודש כי לא צריך לזרוק שום דבר ולא צריך לוותר על שום עגבנייה בשביל שקשוקה ספונטנית. המחיר מעט גבוה יותר, אבל ההוצאות אינן משתנות ואולי אפילו פוחתות.

 

להיכן מבוצעים המשלוחים?

ככלל, היום קיים המודל של מכירת ירקות ופירות מן החקלאי ישירות לצרכן בכל רחבי הארץ. אתם רק צריכים למצוא את הגורם המקצועי שעובד באזור המגורים שלכם ולא משנה היכן אתם מתגוררים, סביר להניח שישנו לפחות גורם אחד כזה, שמציע משלוחי ירקות מהחקלאי באזורכם.

Farmerim הוא בדיוק המקום בו תוכלו לבצע הזמנה של פירות וירקות טריים ואיכותיים שנשלחים ישירות אל פתח ביתכם יום או יומיים לאחר שהגיעו מהחקלאי. כאן באתר Farmerim תוכלו להזמין את כל הפירות והירקות האהובים עליכם בידיעה ברורה שהם כולם טריים ואיכותיים יותר בכמה וכמה רמות ממה שאתם רגילים אליו. הזמינו כאן ועכשיו ואם יש לכם שאלות נוספות, נשמח לענות עליהן בטלפון 058-5310158.