שלום, אורח
החשבון שלי

קניית פירות וירקות ישירות מהחקלאי

הזמנת ירקות ופירות מהחקלאי

אם נחשפתם לאחרונה לשיח ער על הנושא של הזמנת ירקות ופירות מהחקלאי ואתם עדיין לא מצליחים להבין למה זה טוב, בשורות הבאות נסביר לכם בדיוק את התמצית של ענף החקלאות בישראל, את הסיבות שעומדות מאחורי מגמה זו ואת הסיבות הבלתי ניתנות לערעור מדוע גם עבורכם, הזמנת פירות וירקות מהחקלאי היא לא רק האופציה שתפתח בפניכם עולם קולינרי חדש, אלא גם תחסוך לכם לא מעט כסף. לא מאמינים? המשיכו לקרוא.

 

הזמינו עכשיו!

  קניית פירות וירקות ישירות מהחקלאי


ירקות ופירות ישירות מהחקלאי זה יקר, לא?

אחת הטענות שנשמעות מעת לעת כנגד הרעיון של הזמנת ירקות ופירות ישר מהחקלאי היא שזה פשוט יותר יקר מאשר בסופר מרקט, אז האם הטענה הזאת נכונה? ובכן, התשובה היא לחלוטין לא וכעת גם תבינו מדוע. מן הסתם, לו היינו שואלים אתכם מהו מחיר של קילו עגבניות, הייתם אומרים לנו את מספר השקלים שגובים מכם על קילו עגבניות, אלא שמחירו של מוצר לא נקבע רק על פי סכום הכסף שמשלמים עליו, אלא גם על פי מספר הפעמים שצריך לשלם את הסכום הזה. ואיך זה קשור לנושא של פירות וירקות מהחקלאי? ובכן, הירקות והפירות המוצעים על ידי רשתות השיווק, מגיעים אל המדף ימים רבים לאחר שכבר נקטפו, עוברים מסעות מרובים מהחקלאי לקירור במרכזים לוגיסטיים ומשם לסניפים השונים בכל רחבי הארץ וגם בסניף עשויים הפירות והירקות "לשכב" מספר ימים על המדף או בקירור. כל יום כזה שעובר, מקצר את אורך חייו של הפרי או הירק וזה אומר שכאשר נכנס הפרי או הירק למקרר בביתכם, נותרו לו מספר ימים לחיות. בהזמנת פירות וירקות ישירות מהחקלאי, אתם מקבלים פרי וירק שחייהם לפניהם וזה אומר שחיי המדף של הפרי או הירק ארוכים כמעט פי 2 מאשר כל פרי וכל ירק שאתם קונים בסופר. כלכלית, זה אומר ניצול טוב יותר של הקניות שלכם ותדירות קנייה נמוכה יותר וכן, בשורה התחתונה, זה אומר גם פחות הוצאה כספית, גם אם שילמתם מעט יותר פר קילו.

 

אבל זה לא רק כסף, זה גם קולינריה

אחרי שדיברנו על ההיבט הכלכלי של קניית ירקות ופירות ישירות מהחקלאי, הגיעה העת לספר לכם על יתרון קריטי נוסף של רכישת פירות וירקות ישר מהחקלאי – היתרון הקולינרי. אולי יצא לכם פעם לטעום עגבנייה או כל פרי או ירק אחרים מיד לאחר שנקטפו ואם כך אכן קרה, לבטח חשבתם לעצמכם כמה הם טעימים וכמה טעמם שונה מאלו שאתם אוכלים בבית. ובכן, זה לגמרי לא במקרה. כפי שהסברנו לכם קודם לכן, הפירות והירקות שאתם קונים בשוק וברשתות השיווק, מגיעים אליכם זמן רב אחרי שנקטפו ולכן מאבדים מטעמם, מהניחוח שלהם ומאורך החיים שלהם כמובן. קניית פירות וירקות ישירות מהחקלאי, לא רק חוסכת לכם כסף ומאמץ, אלא גם מביאה אליכם את טעמם האמיתי של כל הפירות והירקות, טעם שכנראה כבר שכחתם איך הוא מרגיש בפה. לא צריך להיות שף דגול כדי להבין עד כמה טריות הפירות והירקות יכולה להשפיע על כל סלט, תבשיל או מרק שאתם מכינים מהירקות וכדי ליהנות ממקסימום טעם במקסימום טריות, קניית ירקות ופירות מהחקלאי היא הפתרון.

ובכל זאת, לא כל מקום שמציע ירקות ופירות מהחקלאי, אכן עומד בהבטחת הטריות ובמקרה כזה, אתם גם יוצאים נפסדים כלכלית וגם נפסדים קולינרית. על כן, חשוב מאוד לבחון היטב היכן נכון לבצע הזמנת ירקות ופירות מהחקלאי ולוודא שהמקום אכן עובד ישירות עם החקלאים ומקפיד על סטנדרטים ברורים מאוד בכל הנושא של הטריות וחלוף הזמן בין קטיפת הפרי או הירק ועד הגעתו אל מקרר ביתכם.

Farmerim הוא בדיוק המקום שלא רק עומד בסטנדרטים הללו, אלא נוסד מלכתחילה כדי לעמוד בהם. כאן ב-Farmerim תוכלו למצוא פירות וירקות גדולים, עסיסיים, בדירוג סוג א', כאלה שזה עתה נקטפו ואוטוטו כבר נשלחים אליכם הביתה. אז למה אתם מחכים? אין צורך בסל ואין צורך בשקית ניילון – הזמינו כאן באתר את כל הפירות והירקות שאתם אוהבים ואל תתפלאו אם תגלו גם כמה זנים שמעולם לא שמעתם עליהם. כאן ב-Farmerim יש לנו את כל מה שהוא פרי וירק והכל מגיע ישירות מן החקלאי. הזמינו כעת ולקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.