שלום, אורח
החשבון שלי

פירות וירקות עד הבית


ירקות ופירות משלוחים

היינו יכולים לומר לכם שזה לא משנה איפה אתם קונים את הפירות והירקות לבית, אבל זה פשוט לא יהיה נכון. כמו כולם, גם אנחנו עושים את הקניות שלנו ברשתות השיווק הגדולות ובסופר מרקטים השכונתיים, אבל ירקות ופירות הם מוצרי המזון היחידים שבהם הטריות הופכת לנושא כל כך רגיש, שרשתות השיווק לא יודעות לתת עליו מענה. אם שמעתם לאחרונה על המגמה ההולכת וגוברת של הזמנת ירקות ופירות עד הבית וגם אתם רוצים להבין מה עומד מאחוריה, בשורות הבאות נסביר לכם בדיוק את זה.

הזמינו עכשיו!
  פירות וירקות עד הבית

משלוח פירות וירקות עד הבית – למה זה טוב?

ובכן, משלוחי פירות וירקות עד הבית מוצעים היום לא רק על ידינו, אלא גם על ידי רשתות השיווק הגדולות ובכל זאת, כאשר מדבר על משלוחים של פירות וירקות באופן מתמחה, הכוונה היא לתוספת ערך שנובעת לא רק מכך שאתם לא צריכים לצאת מהבית כדי לקנות את הפירות והירקות, אלא גם שאתם מקבלים פירות וירקות בסטנדרט אחר לגמרי. מה זה אומר סטנדרט אחר? ובכן, מרגע שקוטפים את הפרי או הירק מצמח המקור שלו, מתחיל למעשה תהליך הגסיסה שלו. תהליך זה נמשך מספר בודד של שבועות בתוכם אנחנו רוצים לצרוך אותו. למרבה הצער, פירות וירקות שאנו רוכשים בסופר מרקט הם כאלה שעברו תהליך ארוך מהחקלאי לסיטונאי או לרשת השיווק, שם הם אוחסנו במקררי ענק כדי כמעין טיפול "הארכת חיים" מונע. אלא שבשורה התחתונה, ברגע שהפרי או הירק יגיע אל המדף, הוא כבר יהיה בשלב מתקדם של גסיסה, מה שמותיר לכם מספר ימים להשתמש בו, או שהוא ילך לפח. משלוח פירות וירקות מביא אליכם את תוצרת השדה ישירות מן החקלאי ובתוך הזמן המינימלי האפשרי בין הקטיף לשילוח בכדי לדאוג לטריות מקסימאלית! הקטיף, מה שאומר שכל פרי וכל ירק שהזמנתם במסגרת משלוחים ירקות ופירות, יחזיק לכם במקרר  כמעט פי שתיים מהזמנת משלוח מספקים אחרים.

 

אתם לא צריכים לצאת מהבית במיוחד לרכישת פירות וירקות

לאור הערך הבלתי ניתן לערעור של משלוחי ירקות ופירות כפי שתיארנו אותו לעיל, הסיבה היחידה שבגינה אנשים עדיין קונים את הירקות והפירות שלהם בסופר היא חוסר הרצון לצאת פעמיים מהבית כדי לעשות קניות, פעם אחת ירקות ופירות ופעם שנייה כל השאר. בדיוק מהסיבה הזאת, התפתח עולם שלם של פירות וירקות עד הבית ובו כל אחד יכול להזמין אונליין משלוח ירקות ופירות ובכך להרוויח פעמיים: גם לקבל את הפירות והירקות הטריים והטובים ביותר וגם לעשות זאת מבלי לצאת מהבית.

 

איפה נכון להזמין ירקות ופירות משלוחים?

חשוב מאוד להבין את הדבר הבא: בהזמנת פירות וירקות משלוחים הוא ערך מוסף חשוב וחיובי, אבל לגמרי לא מרכז העניין. בהזמנת פירות וירקות משלוח מאפשר לכם לקבל את כל הפרי והירק שאתם זקוקים לו מבלי לצאת מהבית ומבלי לעשות פעמיים קניות. יחד עם זאת, הערך המרכזי שאתם מקבלים במשלוח כזה הוא קיצור הזמן והדרך בין השדה ובינכם והארכת תוקף הפירות והירקות שלכם בתוך מקרר הבית. מהסיבה הזאת בדיוק, משלוחי פירות וירקות עד הבית לא עושים בכל מקום, אלא רק במקום שיודע להבטיח לכם תוצרת שמגיעה ישירות מן החקלאי ובעלת תאריך תפוגה שאולי טרם הכרתם. מן הסתם, אם אין לכם המלצות ואתם לא מכירים את התחום, יהיה עליכם לנסות את הספק כדי לוודא שהוא אכן עומד בהבטחה זו מעבר לנוחות המשלוח, אבל זה המקום שבו נכנסים אנחנו, Farmerim.

Farmerim הוקמה במטרה לקצר את תהליך ההפצה של פירות וירקות ולאפשר לאזרח הישראלי ליהנות מחוויית פירות וירקות שרשתות השיווק הגדולות והמוצלחות ביותר לא מסוגלות בכלל להתקרב אליה. אצלנו ב-Farmerim תוכלו למצוא את כל סוגי הפרי והירק שנמכרים בישראל, לרבות כאלה שכלל לא מגיעים אל מדפי הסופר, לקבל את כל ההזמנה במשלוח ישיר עד פתח הבית וליהנות מחיסכון כספי עצום מעצם הארכת תוקף חיי המדף של כל הפרי והירק במקרר הבית. אז למה אתם מחכים? אתם לא צריכים סל ולא שקית ניילון, פשוט בחרו פה באתר Farmerim את כל הפירות והירקות שאתם אוהבים ואנו נשלח אותם אליכם כשהם טריים טריים, במשלוח מהיר וישיר עד פתח הבית. למידע נוסף ובירורים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.