שלום, אורח
החשבון שלי

פירות וירקות איכותייםגם אם הירקות והפירות שאתם אוכלים בביתכם הם אינם טריים דיים ואינם איכותיים דיים, סביר להניח שאתם כלל לא מודעים לכך. מדוע? מכיוון שאחרי שנים בהם רוכשים פירות וירקות באיכות נמוכה וטריות בלתי קיימת, פשוט מתרגלים לטעם ולמעשה מאבדים את היכולת ליהנות מטעמם האמיתי של פירות הארץ. לעומת זאת, כשאתם ממלאים את מקרר הבית עם פירות וירקות איכותיים בלבד, אתם בהחלט יכולים לשים לב לטעם, לשים לב לכך שכל תבשיל יוצא לכם טעים הרבה יותר ושהירקות והפירות בביתכם הופכים לנשנושים טעימים, גם לילדים.

 

הזמינו עכשיו!

  פירות וירקות איכותיים


אז איפה קונים פירות וירקות איכותיים?

לכאורה, שאלה קצת עצובה. משמעותה היא שבמקומות בהם כולנו עורכים את הקניות, פשוט קשה מאוד להשיג איכות וטריות בכל מה שקשור למוצרי חקלאות. עד כדי כך קשה, שלא ברור לנו כלל איך ואיפה אפשר למצוא את האיכות החסרה. ובכן, זה אכן קצת עצוב וזהו אכן המצב, אבל זה לא אומר שאין פתרון. הפתרון הוא קנייה של ירקות ופירות ישירות מן החקלאי. פירות וירקות אלה מגיעים אל ביתכם ימים ספורים לאחר שנקטפו, כשכל חייהם עוד לפניהם וכל העסיס והניחוח הטבעי שלהם עוד כלוא בתוכם, מוכן לעשות את הקסם שלו מול קולטני הטעם שלכם. זה כמובן לא אומר שאתם צריכים עכשיו לנסוע לערבה או לגליל העליון כדי לקנות כמה קילו ירקות ופירות – הפתרון נמצא לא רק קרוב אליכם, אלא ממש בביתכם.

 

פירות וירקות במשלוח עד הבית

כל מה שאתם צריכים בכדי למלא את המקרר שלכם בשלל פירות וירקות איכותיים וטריים הוא לאתר גורם מקצועי שמבצעי משלוחי פירות וירקות ישירות מן החקלאי. המדובר על גורמים מקצועיים שאוספים את התוצרת באופן יומיומי מחקלאים בכל רחבי הארץ ומפיצים אותם במשלוחים לצרכן הסופי עוד באותו היום. מאחר והפירות והירקות נשלחים ישירות אל ביתכם, זה גם אומר שאתם לא צריכים לצאת לקניות פעמיים כדי ליהנות מאיכות וטריות.

 

אבל המחיר לא זול, לא?

ובכן, את השורות האלה לא נוכל להפוך למחקר בענף הכלכלה, אבל בהחלט נוכל לומר לכם את הדבר הבא: מה שחשוב הוא לא המחיר, אלא סך ההוצאות שלכם על ירקות ופירות. כאשר אתם קונים פירות וירקות לא טריים ולא איכותיים, אורך החיים שלהם קצר מאוד ולכן אתם נדרשים לזרוק את חלקם ולקנות עוד ועוד בתדירות גבוהה יותר. אתם קונים אותם בזול יותר, אבל אתם קונים הרבה יותר. פירות וירקות איכותיים, לעומת זאת, יכולים להחזיק במקרר הבית כ- פי שתיים מהזמן ולאפשר לכם ניצול מלא של כל מה שאתם קונים, בנוסף כמובן ליתרונות הטעם והעסיסיות. בשורה התחתונה, יוצא שבהזמנת פירות וירקות טריים במשלוח עד הבית, אתם משלמים יותר לכל קילו איכותי וטרי יותר, אבל ההוצאות החודשיות שלכם על פירות וירקות אינן משתנות ואולי אפילו קטנות.

אצלנו ב-Farmerim תוכלו לעשות בדיוק את מה שאתם צריכים לעשות כדי ליהנות ממגוון עצום של ירקות ופירות באיכות גבוהה ובטריות בלתי מתפשרת, המגיעים אליכם ישירות מן החקלאי עד פתח הבית. בחרו כאן ועכשיו את הפירות והירקות האהובים עליכם ואנו נשלח אותם אליכם במשלוח מהיר וישיר על פי זמני החלוקה המפורטים. למידע נוסף, צרו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע.