שלום, אורח
החשבון שלי

משלוח ירקות ירושלים

משלוחי ירקות ירושלים- הכי טוב הכי טרי

לאורך שנים, משלוחי מזון היו ליבת הפעילות של חברות השליחויות בעולם, אם כי פעילות זו התמקדה במשלוחים של מזון מהיר בלבד. בשנים האחרונות, עם התרחבות השימוש באינטרנט לצרכי מסחר, וההשלכות של מגפת הקורונה על הרגלי הצריכה של כולנו, החלו קמעונאים לבצע גם משלוחי מזון בכלל, מה שמאפשר לכולנו לבצע את הקניות לבית דרך האינטרנט. 
התחרות הגדולה בין הספקים ועליה ברמת השרות ואיכות המוצרים העלתה את רמת המוצרים והמשלוחים, עובדה שהקלה על הצרכנים לתת אמון בספקים ויותר בתי אב בישראל שינו הרגלים והחלו להזמין גם ירקות ופירות טריים ועסיסיים. אם אתם מחפשים ספק רציני שמבצע משלוחי ירקות ירושלים הגעתם לחברה הנכונה:

הזמינו עכשיו!


משלוח ירקות ירושלים

משלוח ירקות – ממי להזמין?

מן הסתם, את הירקות והפירות שלכם אתם יכולים להזמין במשלוח אחד יחד עם כל הקניות שאתם מבצעים בסופר מרקט. במקרה זה, יהיה זה הסופר מרקט שיספק לכם את הפירות והירקות ובכך אין שום דבר חדש. אבל מה שאתם יכולים לעשות היום ולא יכולתם לעשות בעבר, הוא להזמין ירקות ופירות טריים ואיכותיים מן החקלאי וליהנות מתוצרת שתחזיק מעמד במקרר שלכם לפחות, ובדרך כלל יותר, מאשר הקנייה שאתם רוכשים ברשתות השיווק הגדולות והמסחריות. היכולת לקנות את כלל סל הפירות והירקות מאותו מקום בלי לצאת מהבית דרך מסך המחשב מהווה יתרון גדול, חסכון בזמן ובכסף ונוחות מיטבית. חשוב שהמחקר שלכם יתבסס על ניסיון, ניסיון שלכם ושל אחרים (משפחה או חברים שקנו באותו מקום), בצעו ניסיון ראשון עם הספק ואם הוא לא מספק את הציפיות שלכם תוכלו תמיד לבדוק אלטרנטיבה אחרת. 

האם המשלוח עולה כסף?

עלות המשלוח תלויה כמובן בגובה ההזמנה ולפי מדרגות קניה.
בהזמנות עד גובה 350 ₪ עלות המשלוח היא 25 ₪.
בהזמנות שבין 350 ועד 400 ₪ עלות המשלוח היא 10 ₪.
בהזמנות מעל 400 ₪ אנחנו סופגים את עלות המשלוח והלקוח אינו משלל על משלוח.

האם יש מינימום הזמנה ?

לרוכשים דרך האינטרנט יש מינימום הזמנה של 199 ₪. כמובן שמגבלה זו לא מתקיימת לקונים במקום. 

משלוח ירקות- ירושלים והסביבה

"פארמרים" פועל בכל הארץ ומהווה מותג מוכר במטרופולין ירושלים, וגם במטרופולין השפלה, הדרום והמרכז. הסחורה הטריה והשרות האדיב הביאו את החברה לספק משלוחים גם לצפון ואחת לכמה ימים ישנם שליחויות מרוכזות לצפון הארץ.
בירושלים ניתן לקבל משלוחים בכל העיר, כולל באזור מכבים רעות, מודיעין, בית שמש, יהודה ושומרון וכו'.
אנו מציעים לכם להכנס לדף המשלוחים שלנו באתר ולראות את ימי החלוקה לכל אזור רלוונטי. 
אצלנו ב-Farmerim תוכלו לבצע הזמנה של פירות וירקות טריים, איכותיים ועסיסיים, המגיעים אליכם ימים ספורים לאחר שנקטפו בשדה או בפרדס ומבטיחים לכם ארוך יחסית. כאן באתר תוכלו להזמין מתוך מבחר ענק של ירקות ופירות, שאת חלקם אולי כלל לא הכרתם. 

אז למה אתם מחכים? 

הזמינו כאן ועכשיו ואם יש לכם שאלות נוספות, נשמח לענות לכם על כולן בטלפון 058-5310158