שלום, אורח
החשבון שלי

משלוח ירקות ופירות אורגניים


פירות וירקות אורגניים משלוחים

אם אתם מקפידים לאכול פירות וירקות אורגניים, אתם לבטח יודעים מדוע. אם אתם שוקלים להתחיל להקפיד על כך, זה הזמן ללמוד למה דווקא אורגניים, האם אורגניים אכן יותר בריאים, האם אורגניים אכן יותר יקרים ובמיוחד, איפה בכלל אפשר לקנות ירקות ופירות אורגניים, שכן בסופר מרקט השכונתי ואפילו ברשתות השיווק הגדולות, סביר להניח שלא תוכלו למצוא אותם כל כך בקלות. אז בשורות הבאות נספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על פירות וירקות אורגניים משלוחים, מחירים וערכים בריאותיים, כדי שתוכלו להיות בטוחים במהלך שאתם שוקלים לבצע.

 

הזמינו עכשיו!

  משלוח ירקות ופירות אורגניים

משלוח פירות וירקות אורגניים – למה דווקא אורגני?

על פי החוק במדינת ישראל ובדומה לחוקים רבים במדינות מערביות אחרות, ייצור אורגני של מזון הוא ייצור שבו קיימת מגבלה על סוגי החומרים בהם ניתן להשתמש לצורך ייצורו. כך למשל, חומרי ריסוס, חומרי חיטוי, דשנים סינטטיים וכדומה. המדובר במזון שהוא בעל אופי טבעי יותר ואינו משלב בתוכו חומרים שכיחים ונפוצים בחקלאות המודרנית ואשר נחשבים לבעלי פוטנציאל נזק לבריאות האדם. חשוב לומר: עד כה לא נמצאו ראיות מדעיות או רפואיות לנזק שגורמים חומרים מתועשים אלה לבריאות האדם או לתרומה של הימנעות מהם לצורך מניעת מחלות. יחד עם זאת, כדאי בהחלט להניח שהמחקר בתחום זה הוא רק בתחילת דרכו, שכן השפעות של חומרים כאלה ניכרות רק אחרי עשרות שנים בדומה לניקוטין, אלכוהול וחומרים מזיקים אחרים. למרבית האוכלוסייה די ברור שאם חומרים כאלה מעורבים בתהליך הייצור, חייבת להיות להם השפעה מזיקה כלשהי, גם אם היא מתפתחת לאורך זמן.

 

איך מתבצע הגידול של ירקות ופירות אורגניים?

כל שאתם צריכים כדי למלא את המקרר בפירות וירקות אורגניים, הוא להזמין משלוח פירות וירקות אורגניים מהמקום הנכון, אבל לפני כן בואו נבין מה זה בדיוק אומר חקלאות אורגנית. חקלאות אורגנית משמעותה שבתהליך הגידול של התוצרת לא נעשה שימוש בחומרים כימיים ומלאכותיים כלל. כפי שניתן לתאר, מדובר במשימה לא פשוטה, בעיקר לאור הסיכונים של התפשטות מחלות ומזיקים למיניהם בשדה, מטע או פרדס באופן שיכול להשמיד בקלות שדה שלם בתוך ימים ספורים. בגידול החקלאי האורגני נעשה שימוש בחומרים טבעיים, איבוק באמצעות דבורים ואמצעים טבעיים אחרים שעומדים בתקנים הבינלאומיים.  זה יכול להיות מאתגר, זה דורש השקעה כספית גבוהה יותר ומאמץ רב יותר בתהליך הגידול ולכן המחיר גם נוטה להיות גבוה יותר בהתאם. אבל אל תשכחו – משלוח ירקות ופירות אורגניים מביא אליכם פירות וירקות בתצורה הטבעית ביותר שלהם, הבריאה ביותר שלהם ובמקרים רבים גם הטעימה ביותר שלהם ומי שכבר צורך פירות וירקות אורגניים על בסיס קבוע יכול להעיד על כך בעיניים עצומות.

 

איך מזמינים פירות וירקות אורגניים?

כאמור, בסופר מרקט השכונתי ואפילו ברשת השיווק יהיה לכם לא פשוט למצוא אותם, אבל במקום הנכון שמתמחה במשלוחי פירות וירקות ומציע גם את האופציה של משלוחי פירות וירקות אורגניים בפרט, תוכלו להזמין כל סוג של פרי או ירק שאתם אוהבים בפורמט אורגני ומבלי לצאת כלל מהבית.

כאן באתר Farmerim תוכלו להזמין מבחר ענק של ירקות ופירות, אורגניים ולא אורגניים, לבחירתכם. פה באתר Farmerim, בהזמנת פירות וירקות אורגניים משלוחים יצאו אליכם בדיוק באותה המהירות ובאותה העלות, כמו פירות וירקות רגילים, העיקר שתוכלו ליהנות מהטעם וממנת הבריאות הנוספת שמעניקה לכם התוצרת האורגנית. הזמינו כאן ועכשיו באתר ואם יש לכם שאלות נוספות, צרו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.