שלום, אורח
החשבון שלי

ירקות מהחקלאי לצרכן


ירקות ישר מהחקלאי

אם שמעתם לאחרונה על המגמה החדשה של רכישת קניית ירקות ישר מהחקלאי וקשה לכם להאמין שזה יכול לעבוד, או שאתם מתקשים לראות את הערך המוסף שאתם יכולים להפיק מכך, אתם רוצים מאוד לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נספר לכם מדוע לקנות ירקות ישר מהחקלאי זה לא רק אפשרי, אלא גם כדאי כלכלית ולבטח כדאי קולינרית. אחרי עשורים שלמים בהם קניתם דרך הסופר, זה אולי לא ממש טריוויאלי עבורכם, אבל אחרי שתסיימו לקרוא את השורות הבאות, הדברים ייראו כבר לגמרי אחרת ואתם תהיו כבר לגמרי מוכנים להזמנה הראשונה שלכם מהחקלאי.

 

הזמינו עכשיו!

  ירקות מהחקלאי לצרכן

ירקות ישר מהחקלאי? איך זה יכול בכלל לעבוד?

האם אתם קונים את הטלוויזיה שלכם ישירות מסוני? האם אתם קונים את החלב ישירות מתנובה? אז איך זה שאתם יכולים לקנות את הירקות והפירות ישירות מהחקלאי? ובכן, בעולם מושלם, ישנו בהחלט יתרון לאופן בו מתנהל השוק בכל הענפים וסוגי המוצרים – יצרן אחראי לייצר את המוצר, מעביר את המוצר למפיץ מקומי, שמעביר את המוצר לחנות מקומית, שמוכרת בתורה את המוצר ללקוח הסופי. בעולם הפירות והירקות, התהליך הזה פשוט מזיק למוצר עצמו. בכל יום שעובר מרגע הקטיף, מאבד הירק או הפרי מטריותו ומאורך חייו, שגם כך מסתכם במספר שבועות לכל היותר. אז נכון שמבחינת יעילות שרשרת האספקה, מכירת ירקות מהחקלאי לצרכן הוא לא המודל היעיל ביותר, אבל זהו המודל שיביא לכם את הירקות והפירות הכי טריים, שיחזיקו כמעט פי 2 במקרר ואולי לא תאמינו, שגם יעלו לכם הכי זול. איך הכי זול? מכיוון שאם קילו עגבניות נשאר טרי במקרר לזמן ארוך יותר ואתם מנצלים את כל העגבניות עד האחרונה שבהן, אז אתם קונים פחות עגבניות, זורקים פחות עגבניות וחוסכים יותר כסף.

 

ירקות מהחקלאי – האם צריך להגיע לשדה?

התשובה היא כמובן לא. קניית ירקות מהחקלאי לא חייבת להתבצע ישירות מהחקלאי עצמו. כיום פועלים בישראל שורה ארוכה של גופים, שעובדים ישירות עם החקלאים בטווחים של יום אספקה אחד. כך למשל, פה באתר Farmerim, כל התוצרת שאנו מציעים למכירה מגיעה אלינו מחקלאים ברחבי הארץ עוד באותו היום או ביום שלמחרת הקטיף. הרעיון הוא שהמודל של ירקות מהחקלאי לצרכן חוסך למעשה את כל שרשרת האספקה ואת כל הזמן שעובר מהקטיף ועד המדף בסופר. הקנייה עצמה לא חייבת להתבצע מול החקלאי עצמו, אבל העיקרון המנחה חייב להישמר וכאן באתר Farmerim הוא נשמר באדיקות רבה.

 

אז צריך לעשות פעמיים קניות?

ובכן, לאורך זמן נרתעו אנשים רבים מלהזמין ירקות ישר מהחקלאי, פשוט מכיוון שלא הייתה להם שום כוונה לצאת לקניות פעמיים בשבוע. אותם אנשים העדיפו, ובצדק, לקנות את הפירות והירקות בסופר, יחד עם כל שאר הקניות. אלא שהיום שאתם ממש לא צריכים לצאת מהבית בכדי לקניות ירקות ישר מהחקלאי. היום, ממש כמו שאת הקניות שלכם מהסופר אתם יכולים לעשות אונליין, אז גם את הירקות והפירות שלכם תוכלו לקנות אונליין ולקבל אותם במשלוח ישיר עד פתח הבית. אז לסופר אתם אולי עדיין הולכים ברגל, ממלאים סלים ומביאים אותם לבית, אבל את הירקות והפירות שלכם תוכלו כעת לקנות ישירות ממסך המחשב בבית וגם ליהנות מירקות ופירות טריים וטעימים כפי שאולי לא חשבתם שבכלל אפשרי. אתם רק רוצים לוודא שאתם עושים את ההזמנה מהמקום הנכון, שעומד בהבטחה של טריות, אורך חיים, משלוח מהיר וכמובן מחיר אטרקטיבי.

Farmerim הוא בדיוק המקום הזה שאותו אתם מחפשים. Farmerim נוסד מלכתחילה כדי להציע לכם הצרכנים, את כל שורת היתרונות האלה, מתוך אמונה שכך אמורים בני אדם לצרוך ירקות ופירות, גם אם הם לא מגדלים אותם בעצמם. כאן באתר Farmerim תוכלו למצוא את כל הפירות והירקות שאתם הכי אוהבים, לצד כמה וכמה זנים שאולי כלל לא הכרתם בעבר – כולם טריים טריים, כולם ישירות מהחקלאי, כולם בעלי אורך חיי מדף ארוך יותר מכל סופר וכולם במחירים אטרקטיביים ובמשלוח מהיר וישיר עד פתח הבית. אז למה אתם מחכים? הזמינו עכשיו ואם יש לכם שאלות נוספות, צרו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.