שלום, אורח
החשבון שלי

ירקות טריים עד הבית


ירקות טריים משלוח

זה נכון שאנחנו לא אוהבים לחשוב או לדבר על זה, אבל צריך לשים את הדברים על השולחן – מרבית הציבור בישראל משלם המון כסף עבור הירקות והפירות שהוא צורך, אבל מקבל ירקות ופירות באיכות נמוכה, שכבר איבדו את טריותם ימים ארוכים לפני שהגיעו אל מקרר הבית. למציאות הזאת יש סיבות רבות, אבל יש גם פתרון ולפתרון הזה, שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה בשנים האחרונות, קוראים ירקות טריים עד הבית. בשורות הבאות נסביר לכם בדיוק איך זה עובד ומדוע כל כך כדאי לעבור למודל קניות זה של ירקות ופירות.


הזמינו עכשיו!

  ירקות טריים עד הבית


ירקות טריים משלוח ישיר עד הבית

להזמין ירקות במשלוח עד הבית אתם יכולים גם מרשת השיווק בה אתם עושים את כל הקניות שלכם, אלא שאתם יודעים בדיוק מה תקבלו – במקרה הטוב, תקבלו ירקות באותה רמת איכות בה ניתן ללקט אותם בסופר עצמו ובמקרה הרע, תקבלו את אלו שבמצב קטטוני מהם רוצה רשת השיווק להיפטר. אז משלוח זה נוח וזה מצוין, אבל הוא חייב להיות משלוח של ירקות טריים בלבד ואת זה לא תוכל לרוב למצוא ברשתות השיווק או בסופר מרקט השכונתי. המודל החדש שהולך ותופס תאוצה הוא של מכירת ירקות טריים ישירות מן החקלאי לצרכן, כמובן דרך גורם מרכז שאוסף את התוצרת מחקלאים שונים ומפיץ אותם ללקוחות סופיים ברחבי הארץ בתוך ימים ספורים מרגע הקטיף. המשמעות? אתם קונים ירקות טריים ואיכותיים שיחזיקו במקרר הבית למשך לפחות שבועיים שלושה נוספים ממה שאתם רגילים ואתם אפילו לא צריכים לצאת מהבית כדי ליהנות מהם.

אצלנו ב Farmerim הקטיף נעשה במיוחד עבורכם ולפי ההזמנה שהזמנתם, המשמעות היא שאתם מקבלים גם פירות וירקות וגם מקבלים אותם עד 24 שעות מהרגע שנקטפו מה שמותיר להם אורך חיים של  כ- פי שתיים יותר מאלו שאתם קונים בסופר מרקט.

 

האם זה לא עולה יקר יותר מאשר בסופר?

ובכן, כשמדברים על יקר יותר, צריך להבין בדיוק על מה מדברים. ככלל, במודל של ירקות טריים עד הבית אתם בהחלט משלמים יותר גם על הטריות וגם הל המשלוח, אבל בשורה התחתונה של ההוצאות הכספיות שלכם על ירקות ופירות בכל חודש, כנראה שלא יהיה שום שינוי ואולי תהיה אפילו הטבה. איך זה? מכיוון שכאשר אתם קונים קילו עגבניות שמחזיקות מעמד במקרר כמעט חודש, אתם לא צריכים לזרוק אף עגבנייה או חלק ממנה ואתם לא צריכים לקנות קילו עגבניות בכל שבוע. אז על כל קילו אתם משלמים מעט יותר אבל אתם קונים פחות קילו בכל חודש ואם זה לא מותיר את רמת ההוצאות שלכם על ירקות ופירות באותה רמה, זה גם יכול אפילו להפחית אותה.

בהזמנת ירקות טריים משלוח מוצע על ידי גורמים שונים בישראל ולכן חשוב שתבצעו את ההזמנה מהמקום הנכון בלבד. המקום הנכון הוא המקום שעומד ללא פשרה בהבטחה לאיכות וטריות, בהבטחה למשלוח מהיר ימים לאחר הקטיף ובהבטחה לרמת האיכות שאותה הוא מציג אצלו באתר.

כאן באתר Farmerim אתם יכולים להיות בטוחים שמה שאתם רואים בתמונות זה בדיוק מה שאתם מקבלים במשלוח. אנחנו ב-Farmerim מקבלים בכל יום תוצרת חקלאית מעשרות חקלאים ברחבי הארץ ומשלחים אותה אליכם ימים ספורים לאחר הקטיף, לעיתים יום או יומיים בלבד. אז למה אתם מחכים? הזמינו כאן ועכשיו את הפירות והירקות האהובים עליכם ואם יש לכם שאלות נוספות, צרו קשר בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע.