שלום, אורח
החשבון שלי

ירקות אורגניים ירושלים


אם קיבלתם את ההחלטה המושכלת לעבור לצרוך ירקות ופירות אורגניים, ייתכן שאתם מתמודדים עם בעיה מכיוון בלתי צפוי – ירקות אורגניים פשוט אינם נמכרים בכל מקום ולעיתים עליכם לערוך נסיעה ארוכה ומיוחדת רק כדי לקנות כמה שקיות ירקות. המעבר לירקות אורגניים יכול בהחלט להצדיק גם את המאמץ הזה, אבל כשאתם מגלים שעשיתם את כל המאמץ הזה רק כדי לגלות שבתוך ימים ספורים הירקות מתחילים להרקיב לכם בתוך המקרר, זה כבר יכול לשבור כל אחד. אז אם אתם מחפשים פתרון בתחום של ירקות אורגניים ירושלים יכולה להציע לכם פתרון מצוין שיתאים לכם כמו כפפה ליד.

 

הזמינו עכשיו!

  ירקות אורגניים ירושלים


אז איפה אפשר לקנות ירקות אורגניים?

הנתח של ירקות אורגניים בשוק החקלאי כולו הוא קטן למדי, אבל הוא מספיק גדול כדי שייווצר סביבו שוק. את השוק הזה אתם לא יכולים למצוא בדרך כלל, לא בשוק העירוני, לא ברשתות השיווק ולא בסופר מרקט השכונתי או המכולת. למעשה, אנשים רבים הצורכים ירקות אורגניים על בסיס קבוע, נאלצים פעמים רבות להתניע את הרכב ופשוט לגמוע מרחקים כדי לרכוש לעצמם ירקות אורגניים. אלא שעל אף היותם אורגניים, גם הירקות האלה עוברים דרך צינורות המסחר הקלאסיים של ענף החקלאות, מה שאומר שכאשר הם מגיעים אל המקרר שלכם, נותרו להם בדרך כלל מספר ימים ספורים "לחיות". אם אתם רוצים לעשות קנייה חכמה וטובה של ירקות אורגניים ירושלים מציעה לכם את האופציה להזמין ירקות אורגניים ישירות מן החקלאי ובמשלוח עד הבית.

 

איך בדיוק מהחקלאי? איך זה עובד?

ובכן, בהזמנת משלוח של ירקות אורגניים מהחקלאי, אתם לא באמת קונים מהחקלאי עצמו, אלא מגורם מרכז שמתמחה בהפצת ירקות ופירות ישירות מן החקלאי. אצלנו ב Farmerim הקטיף נעשה במיוחד עבורכם ולפי ההזמנה שהזמנתם, אנו נספק את ההזמנה עד 24 שעות מרגע הקטיף. המשמעות היא שאתם מקבלים גם פירות וירקות אורגניים וגם מקבלים אותם עד 24 שעות מהרגע שנקטפו מה שמותיר להם אורך חיים של  כ- פי שתיים ן יותר מאלו שאתם קונים בסופר מרקט. מעבר ליתרונות הטעם, הטריות והעסיסיות שלו, למודל זה יש גם יתרון כלכלי, שכן אם הירקות שורדים אצלכם יותר זמן במקרר, אתם צריכים לקנות פחות ירקות בכל חודש – פחות נסיעות, פחות קילו לקנות מכל ירק.

ובכל זאת, חשוב לוודא שאתם מזמינים את הירקות שלכם מהמקום הנכון, א' כדי לוודא שמה שמובטח לכם כאורגני הוא אכן אורגני וב' כדי לוודא שמה שמובטח לכם כתוצרת המגיעה ישירות מן החקלאי כשהיא טרייה ועסיסית, היא אכן כזאת. למרבה הצער, לא כולם יודעים לעמוד בסטנדרטים האלה ולכן חשוב שתבדקו את הדברים בעצמכם.

אצלנו ב-Farmerim תוכלו להזמין משלוחי ירקות ופירות, אורגניים ולא אורגניים, מתוך מבחר עצום של ירקות ופירות שאת חלקם אתם אולי לא מכירים, או שלא יצא לכם לראות בשנים האחרונות. כל התוצרת שלנו מגיעה ישירות מן החקלאי ונוחתת אצלכם במקרר ימים ספורים לאחר הקטיף שלה. אז למה אתם מחכים? יש לכם עכשיו מקום להזמין את הירקות האורגניים שאתם אוהבים מבלי אפילו לצאת מן הבית. הזמינו כאן ועכשיו ואם יש שאלות נוספות שתרצו לברר, פנו אלינו עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע.