שלום, אורח
החשבון שלי

הזמנת ירקות איכותיים


כולם מדברים היום על מחירי הירקות והפירות בישראל וכולם מדברים על כך מבלי לשכוח גם לקטר על האיכות ובצדק. אם גם אתם לא אוהבים את המצב הזה ומחפשים פתרון שיאפשר לכם לבצע הזמנת ירקות איכותיים, בשורות הבאות תוכלו ללמוד מה בדיוק מגדיר את האיכות של הירק ואיך תוכלו באמת להזמין לעצמכם את הירקות שאתם אוהבים ברמת האיכות הראויה.

הזמינו עכשיו!

  הזמנת ירקות איכותיים

 

ירק איכותי מהו?

כשאנחנו מחזיקים ירק איכותי ביד, אנחנו יכולים לראות את זה. או שלא? ובכן, איכות של ירקות נקבעת על פי מספר פרמטרים ומראה הירק הוא רק אחד מהם. ירק איכותי הוא בעל גודל ממוצע, בעל צורה כמה שיותר סימטרית, ללא פגמים, בשל והכי חשוב, צעיר. מה זאת אומרת צעיר? שהוא נקטף זמן קצר לפני כן. חלק מן הפרמטרים הללו ניתן לבחון באמצעות מבט קצר על הירק, אבל את הפרמטר החשוב ביותר סביב גילו של הירק לא תמיד תוכלו לזהות על פי מראה. למרבה הצער, מרבית הפירות והירקות הנמכרים בישראל, סובלים מאיכות ירודה כמעט בכל הפרמטרים ובמיוחד בפרמטר החשוב של גיל הירק.

 

מדוע זהו המצב ומה אפשר לעשות?

ובכן, חקלאות היא עסק לכל דבר ועניין וגם חקלאים מבקשים להרוויח עבור המאמץ וההשקעה שלהם ובצדק. בהתאם לכך, את הירק האיכותי שלהם, רבים מהם שולחים לייצוא במסגרתו הם מקבלים תשלום גבוה יותר עבור כל טון, מה שמשאיר לשוק המקומי את הירקות הפחות מוצלחים. בנוסף לכך, הירקות בישראל עוברים שרשרת ארוכה יחסית של ידיים, מה שמוביל לכך שכאשר הירק נוחת אצלכם במקרר, הוא כבר די מבוגר ונותרו לו ימים ספורים לחיות. אז מה אפשר לעשות? ובכן, להפוך את היוצרות – לאפשר לחקלאי להרוויח פה בישראל על הסחורה הטובה שלו ולהבטיח שהירק לא "מת" במקרר שלכם אחרי ימים ספורים, אלא שהוא מגיע אל המקרר שלכם ימים ספורים לאחר שנקטף.

 

הלכה למעשה, איך תוכלו ליהנות מהאופציה הזאת?

בשנים האחרונות מתפתחת מגמה יפהפייה בישראל, במסגרתה יכולים צרכנים סופיים לבצע הזמנת ירקות איכותיים ישירות מן החקלאי, כמובן דרך גורם מרכז. הגורם המרכז מקבל תוצרת חקלאית איכותית מחקלאים ברחבי הארץ ומפיץ אותה אליכם, ללקוחות הסופיים באמצעות משלוחים ישירים עד פתח הבית. פחות ידיים בשרשרת, פחות זמן מהקטיף למקרר וקיבלנו מצב שבו כולם מנצחים. זה נכון שהמחיר לכל קילו יהיה קצת גבוה יותר מאשר בסופר, אבל הירק שאתם מזמינים יחזיק לכם במקרר לפחות פי שתיים ממה שאתם רגילים וזה אומר פחות ירק לקנות. בשורה התחתונה, לא צפוי שום שינוי בסך ההוצאות החודשיות שלכם על ירקות ואולי אפילו תיהנו מהפחתה של ההוצאות. כל זה, בנוסף לכך שכעת אתם יכולים ליהנות מירקות איכותיים, טריים ועסיסיים ישירות מן החקלאי.

אצלנו ב-Farmerim זה בדיוק מה שאתם יכולים לעשות – להזמין כל ירק ופרי שעולה בדעתכם, ימים בודדים לאחר שנקטף ובמשלוח ישיר עד פתח הבית שלכם. אז למה אתם מחכים? בצעו כאן ועכשיו הזמנת ירקות איכותיים ב-Farmerim והתחילו ליהנות מעידן קולינרי חדש בביתכם. ואם יש לכם שאלות נוספות שתרצו לברר לפני ביצוע הזמנה, צרו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.