שלום, אורח
החשבון שלי

הזמנת ירקות אונליין


הזמנת פירות וירקות אונליין

שמעתם כבר על המגמה הבלתי ניתנת לעצירה, של הזמנת פירות וירקות אונליין ישירות מהחקלאי? גם אתם רוצים לנסות ואולי גם להבין יותר לעומק מה עומד מאחורי ההצלחה? גם אתם רוצים להבין איך יכולה הזמנה כזאת גם לחסוך לכם כסף וגם לשפר דרמטית את חוויית האוכל בבית? והכי חשוב, רוצים להבין איך עושים את זה בפועל ואיך זה מתנהל? את כל הפרטים תוכלו לקבל ממש כאן בשורות הבאות שבסופן תהיו מוכנים כבר לבצע את ההזמנה הראשונה שלכם.

 

הזמינו עכשיו!

  הזמנת ירקות אונליין

אז קודם כל, מה עומד מאחורי המגמה?

ובכן, בשורות אלה לא נצלול לדינמיקה של ענף החקלאות בישראל, אבל נספר לכם בקצרה את הדבר הבא: ירקות ופירות, מרגע שהם נקטפים מתחיל אצלם תהליך של גסיסה טבעי, תהליך זה נמשך תקופה מסויימת ומשתנה מפרי לפרי, בסיום התקופה הפירות והירקות פשוט מרקיבים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהזמנה של פירות וירקות אונליין או בקנייה שלהם בסופר, על כן, הוא כמה ימים חלפו מאז שהם נקטפו ועד הרגע בו אתם קונים אותם. ככל שחלפו ימים רבים יותר, כך הפירות והירקות יחזיקו בביתכם למשך זמן קצר יותר ולרוב לימים ספורים בלבד ולהיפך. הזמנה של ירקות אונליין חוסכת למעשה את כל שרשרת האספקה הטיפוסית של רשתות השיווק ומביאה לכם את הפירות והירקות ישירות מן החקלאי, ימים ספורים לאחר שנקטפו ולעיתים גם באותו היום ממש. זה אומר שא' תצטרכו לקנות פירות וירקות בתדירות נמוכה יותר ולא תצטרכו לזרוק אף פרי ואף ירק, מה שחוסך לכם כסף נטו וב' תוכלו ליהנות מטעמם האמיתי של הפירות והירקות, טעם שכנראה כבר מזמן שכחתם איך הוא מרגיש בפה. על כך אפשר כמובן להוסיף את עצם העובדה שבביצוע הזמנת פירות וירקות באינטרנט, אתם לא צריכים כלל לצאת מהבית ואפשר גם לשכוח מהטענה שצריך לבצע קניות פעמיים – פעם לירקות והפירות ופעם לכל השאר. כל הפירות וכל הירקות מגיעים אליכם ישירות מן החקלאי אל הבית ללא מאמץ, ללא סל וללא שקית ניילון אחת שפתחתם ונשאתם בעצמכם.

 

הזמנת ירקות אונליין – איך עושים את זה נכון?

לקנות באינטרנט ואיך מתבצע תהליך הבחירה והתשלום אתם בטח יודעים. יחד עם זאת, במקרה של הזמנת פירות וירקות אונליין, חשוב מאוד שתבצעו את ההזמנה במקום הנכון. למעשה, נושא זה הוא חשוב בכל קנייה שאתם עושים לכל מוצר וכל שירות. מרגע שבחרתם את המקום בו תיקנו, הכרעתם את המבחר שיעמוד לרשותכם, את האיכות לה תזכו, את המחיר שאותו תשלמו ואת השירות שתקבלו. גם במקרה של פירות וירקות אונליין, כדי להבטיח שאכן תקבלו ירקות ופירות טריים ישירות מן החקלאי ותשלמו עליהם את המינימום הנדרש, חשוב מאוד שתבחרו את המקום הנכון לבצע בו את ההזמנה. שנית, אתם רוצים תמיד לעבוד עם רשימת פירות וירקות בהתאם לצרכים שלכם ובמקרה של הזמנת ירקות אונליין, תוכלו לתכנן את עצמכם  קדימה, שכן מדובר בפירות וירקות טריים טריים שיחזיקו פי שתיים מהזמן הרגיל, במקרר הבית.

לבסוף, פשוט עברו על כל המבחר, הזמינו את מה שאתם צריכים, שלמו אונליין וקבלו את המשלוח עד הבית. מן הסתם, יהיה עליכם לנסות ספק מסוים לפחות פעם אחת כדי לבדוק האם הוא אכן עומד בהבטחת הטריות ועד כמה מהר הוא מוציא את המשלוח, אבל מרגע שמצאתם את הספק שמתאים לכם, אתם יכולים להיות מוכנים לשלב קולינרי אחר בחייכם, שלב שבו הירקות והפירות שלכם מעניקים לכם חוויית טעם שכבר מזמן לא חוויתם, אם בכלל.

Farmerim הוא בדיוק המקום שלא רק מספק לכם את הטריות הזאת, את המשלוח המהיר הזה ואת המחיר האטרקטיבי הזה שאתם מחפשים, אלא המקום שמלכתחילה נוסד לשם כך. אנחנו ב-Farmerim לא רק מוכרים לכם פירות וירקות טריים טריים ישירות מן החקלאי ובמשלוח ישיר עד הבית, אלא גם עושים זאת מתוך אידיאולוגיה שזה מגיע לכם ושהגיעה העת להפסיק את בזבוז האוכל בעידן המודרני. אז למה אתם מחכים? אין צורך בשקית ואין צורך בסל, פשוט הזמינו כאן ועכשיו את כל הפירות והירקות שאתם אוהבים ובחנו אותנו כשהם יגיעו לביתכם ויאירו את פניכם. לקבלת מידע נוסף ובירורים נוספים, צרו קשר עוד היום בטלפון 058-5310158 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.