שלום, אורח
החשבון שלי

סוגי חקלאות


אנחנו מנגישים עבורכם לא רק תוצרת איכותית וטריה, אלא גם נקיה. סוגי החקלאות השונים של התוצרת הנקיה שלנו וההבדלים ביניהם:   1. חקלאות אורגנית - בגידול התוצרת נעשה שימוש בחומרי ריסוס והדברה מותרים לשימוש בחקלאות האורגנית. משקים אורגנים הינם נתונים לפיקוח של אחד או יותר משלושת הגופים המוסמכים לפיקוח על חקלאות אורגנית : סקאל, IQC אגריאור.
    הפיקוח כולל ביקור חד/דו שנתי של לקיחת דגימות קרקע, שליחת תוצרת חקלאית למעבדה ופגישה עם החקלאי.


  1. חקלאות טבעית / ״בת קיימא״ - בגידול התוצרת בד״כ לא נעשה כל שימוש בחומרי הדברה וריסוס, הדישון הינו טבעי ללא שימוש בחומרים כימיים. (קומפוסט צמחי, הומוס תולעים וכו׳) 
    מתויג באתר ״ללא ריסוס״


  1. מופחת ריסוס - נעשה שימוש מינימלי בריסוס וחומרי הדברה, בד״כ אין ריסוס ישיר על הפרי אלא ריסוס עשביה בלבד לפני הופעת פרי. (מתויג באתר ״מופחת ריסוס״)


  1. בהסבה לאורגני - משק שעבר מגידול תוצרת באופן קונבנציונלי לאורגני. המשק / החקלאי משתמשים בחומרי הדברה אורגנים אך לא עברו 3 שנים מתחילת המעבר לשימוש בחומרי ריסוס אורגנים ולכן עדיין לא נחשב לאורגני אלא ״בהסבה לאורגני״. (מתויג באתר ״בהסבה לאורגני״)


  1. ללא שאריות ריסוס וחומרי הדברה - החקלאי השתמש בחומרי הדברה אשר מתפרקים עם הזמן ואינם נשארים ונספגים בפרי / ירק. בד״כ קטגוריה של פירות וירקות מיוצאים לחו״ל ונתונים לבדיקות מעבדה קפדניות. (מתויג באתר ״ללא שאריות ריסוס״)


  1. גידול קונבנציונלי ללא זרחנים. (מופיע באתר ללא תיוג כלל)
* המידע המופיע באתר אודות התוצרת ושיטות גידולה,  נמסר ע״י המגדלים השונים ובאחריותם הבלעדית.